Tag: mr. beast

MrBeast do të krijojë Squid Game në jetë reale
YouTuber-i Jimmy "MrBeast" Donaldson do të rikrijojë Squid Game të Netflix në jetën reale. Megjithëse mund të përdorë domate në vend të plumbave. Squid Game është një ndjesi e fortë, aq sa një streamer aktual me emrin "Squid Game" mori shumë…
Si ja del SSSniperwolf të marrë më shumë shikime në YouTube se MrBeast
Jimmy 'Mr Beast' Donaldson është një nga krijuesit më të mëdhenj të YouTube. Gjithsesi, froni i tij po sfidohet nga Lia ‘SSSniperWolf’ Shelesh dhe YouTuber Paddy Galloway e di arsyen pse. "SSSniperwolf ka kaluar nga një Call of Duty gamer…
Mr Beast do të dërgojë foton ose videon tuaj në hënë
Fenomeni i YouTube Jimmy ‘MrBeast’ Donaldson sërish është duke mahnitur fansat me gjërat që bën me paratë e tij. Këtë rradhë ai do i lejojë fansat e tij të dërgojnë foto dhe video në hënë, pasi të blejë një NASA rover.…
MrBeast ju jep tre fansave Ice Cream Sundae $100,000
Mr Beast ka filluar sërish me avazet e tij. Këtë rradhë ai i dha tre fansave Ice Cream Sundae me vlerë $100,000. Ajo shoqërohej me një kombinim frutash ekzotike, çokollatë e llojit të rralë dhe plot salca të tjera të…
Kostumi i Mr. Beast në Fall Guys është tashmë i disponueshëm
Kostumi është i disponueshëm për 2 crowns. Kostumi i Mr Beast është tashmë i disponueshëm në Fall Guys dhe fansat mund ta blejnë veshjen e plotë për vetëm dy crowns. Kostumi do të jetë i disponueshëm për tre ditë, ndaj…
Mr Beast zbulon se si anullimi i një videoje i kushtoi $800,000
Kur Mr Beast zakonisht humbet para nëpër videot e tij në YouTube, është në rastet kur është duke falur çmime të mëdha për pjesëmarrësit e garave, ose kompeticionve që planifikon ai. Tani, ai ka kërkuar ndjesë përmes adresës së tij…
Mr Beast kërkon ndihmë për të krijuar versionin e tij të YouTube Rewind 2020
Kjo do të jetë interesante. Jimmy 'Mr Beast' Donaldson po kërkon ndihmën e kolegëve të tij për të krijuar YouTube Rewind. Kjo pasi vetë YouTube njoftoi se nuk do e bënte këtë vit. Tradita e Rewind filloi në 2010 si…
Mr Beast zbulon koston e videos më të shtrenjtë që ka bërë deri tani
Jimmy ‘Mr Beast’ Donaldson njihet për disa nga giveaway-t më bujarë që kemi parë ndonjëherë. Së fundmi YouTuber-i ka zbuluar edhe disa nga kostot ekstreme që vijnë me projektet e tij më të mëdha. Mr Beast ka një nga kanalet më…
Mr Beast bëhet shofer i Uber dhe i jep çdo pasagjeri një makinë falas
Filantropisti i preferuar i YouTube, ka bërë përsëri ëndrrat e njerëzve realitet në ditën e tij të parë si shofer Uber, duke shpërndarë makina falas për pasgjerët që ai shoqëroi, përfshirë një Lamborghini Pasi jemi mësuar me Mr Beast që…
Mr Beast i jep $10,000 komentit me më shumë likes në postimin e tij
Në një tjetër sfidë javore, YouTuber-i Mr Beast ka njoftuar se do shpërblejë me $10,000 këdo që mund të bëjë ratio ose të marrë më shumë likes në krahasim me tweet-in e tij. Fansat tashmë janë në betejë për të…