Vitality mposhtin mousesports dhe fitojnë EPICENTER 2019
Vitality e kanë mbyllur vitin në mënyrën më të mirë Ekipi francez i Vitality ka arritur të mposhtë mousesports, të cilët fituan tre eventet e fundit offline të CS:GO rradhazi, në një seri best-of-three për të fituar EPICENTER 2019. Duke…
Mousesports mposhtin G2 dhe triumfojnë në cs_summit 5
Ky është trofeu i tretë rradhazi për Mousesports Mousesports nuk mund ta mbyllte sezonin e tyre në CS:GO në mënyrë më të mirë. Ata vendosin të shtonin një tjetër trofe në raftin e tyre, duke arritur të mposhtnin G2 Esports…
Mousesports shpallen kampionë të ESL Pro League Season 10
Mousesports mposhtën Fnatic 3-0 në finale Mousesports fituan kampionatin e tyre të parë tier-one në CS:GO me një ekip të drejtuar nga Finn “karrigan” Andersen. Ata arritën të mposhtin Fnatic 3-0 duke u shpallur kampionët e ESL Pro League Season…