fbpx
‘Stranger Things’ kthehet fuqishëm me një trailer për sezonin e tretë
Ata nuk janë më fëmijë... Traileri i plotë për sezonin e tretë të Stranger Things është publikuar dhe pasi ta shihni do të doni që vera të vijë sa më shpejtë. Netflix postoi një video rreth tre minuta të gjatë…