NetherRealm po punon me diçka që nuk është e lidhur me Injustice ose Mortal Kombat
Studioja mendohet të jetë duke punuar një projekt të ri. NetherRealm Studio është zhvilluesi i njohur për krijimin e serive të Injustice dhe Mortal Kombat, por nuk është se ka dalë shumë jashtë këtyre lojërave. Gjithsesi, sipas Ed Bon, një…
Evo 2020 anullohet, do të zëvëndësohet me tournament online
Edhe pse nuk do të ketë një event fizik në Mandalay Bay Arena në Las Vegas, ekipi i Evo planifikon të presë një turne të ri online në vend të atij normal A message from the Evo team... pic.twitter.com/ANXUXDiNGK— EVO…
Shihni trailer-in e fundit të filmit të animuar të Mortal Kombat
Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge arrin në prill Një trailer i ri i "me pullë të kuqe" për Mortal Kombat Legends: Revenge Scorpion, filmi i animuar me metrazh të gjatë bazuar në ekskluzivitetin e Mortal Kombat, premton "dhunë ekstreme, gjuhë…
Scorpion i Mortal Kombat do të sjellë filmin e tij të animuar
Scorpion's Revenge do të lëshohet këtë vit Mortal Kombat tashmë ka dy filma në zhvillim. Krahas filmit aksion të vitit të ardhshëm Mortal Kombat, një i animuar është gjithashtu në punime, duke u fokusuar në ninja-n tonë të preferuar. Mortal…
Shikoni trailerin e Terminator në Mortal Kombat 11
Është fantastik. Terminator T-800 do e bëjë debutin në Mortal Kombat 11 në 8 tetor për pronarët e Kombat Pack dhe për pjesën tjetër në 15 tetor. Tashmë kemi pamjet e para se si androidi ja del në një ndeshje.…
Shikoni pamjet e para të Terminator dhe Joker në Mortal Kombat 11
Traileri i Kombat Pack është publikuar, duke konfirmuar Joker dhe Terminator. Prej kohësh ka qenë e ditur se Kombat Pack-u i parë i Mortal Kombat do të përfshinte tre personazhe të jashtëm, por krahas Spawn, të tjerët gjithmonë kanë qenë…
Filmi i ri i Mortal Kombat do të ketë Fatalities me pullë të kuqe
Një tentativë për të rregulluar problemet me filmat e parë Mortal Kombat Ndërkohë që jeni duke pritur për luftëtarët e ardhshëm në Mortal Kombat 11 DLC, shumë përmbajtje pritet të vijë nga bota e Mortal Kombat, përfshirë këtu dhe një…
Kemi një datë lançimi për filmin e ri të Mortal Kombat
Pas lajmit që xhirimet për filmin e ri të Mortal Kombat do të fillonin këtë vit në Australi, Warner Bros ka vendosur një datë për ardhjen e filmit. Pritja jonë do të zgjasë deri në 5 Mars të 2021. Se…
Më në fund do të kemi një film të ri të Mortal Kombat
Bëhuni gati që të shihni Raiden dhe Sub-Zero të na sjellin një tjetër projekt me ekstremitet maksimal dhune. Kjo sepse prodhimi i një filmi të shumëpritur të Mortal Kombat ka filluar. Thashethemet mbi këtë të fundit kanë nisur qarkullimin që…
Sub-Zero do të vijë në Injustice 2 në Korrik dhe ja ku është trailer-i
Warner Bros. dhe Netherrealm Studios sapo kanë treguar trailer-in zyrtar të Sub-Zero në Injustice 2. Lojtari i Mortal Kombat do të vijë në Korrik. Sub-Zero është magjistar akulli i rrezikshëm dhe lider i klanit Lin Kuei. Kur Sub-Zero ishte më…