Tag: morbius

Traileri i ri i Morbius tregon rolin e vampirit të Jared Leto
Venom: Let There Be Carnage është shfaqur në kinema tani, Spider-Man: No Way Home do të shfaqet në kinema muajin e ardhshëm, dhe pas kësaj? Është koha e vampirëve. Morbius është filmi i radhës në universin Marvel Spider-Man të Sony…
Shumë filma të mëdhenj priten të shtyhen përsëri
Fansat që kanë shpresuar të kthehen në kinematë në 2021 duhet të përgatiten për disa lajme më zhgënjyese. Ka të ngjarë që disa nga filmat kryesorë të vendosur për tu shfaqur në muajt e ardhshëm do të shtyhen përsëri. Pavarësisht…
Një spin-off i ri i Spider-Man do të vijë, por nuk do të jetë pjesë e MCU
Sony po përgatit një spin-off të ri. Një film i ri spin-off i Spider Man është në punë e sipër, por ai nuk ka për të qenë pjesë e MCU. Sipas raportimeve, Sony ka punësuar shkrimtarin e Amazing Spider-Man 2,Roberto…
Traileri i Morbius rikthen një armik të Spider-Man
Është ende fillimi i 2020ës, por traileri i Sony për Morbius tashmë është publikuar si një nga filmat më surprizues të vitit. Fansat ishin të emocionuar të shikonin trailerin me Jared Leto në rolin e tij të parë solo në…
Spinoff-i i ‘Spider-Man’ vendos Jared Leto në rolin e ‘Morbius’
Producentët Avi Arad dhe Matt Tolmach konfirmuan se filmi është në fazat e para të punimeve dhe se do të nisë xhirimet në fillim të 2019. Sony nuk duket të jetë shumë i pakënaqur me kritikat e dobëta të Venom,…