Tag: moon knight

Flitet për ardhjen e Moon Knight në Fortnite
Edhe pse shumë njerëz me siguri presin me padurim debutimin e Moon Knight në Disney+ këtë javë, duket se heroi i Marvel mund të përfundojë gjithashtu në Fortnite në të ardhmen. Më shumë se çdo kompani tjetër, Marvel ka treguar…
Zbulohen pamjet e para të Mr. Knight
Marvel Studios ka zbuluar pamjen e parë të Oscar Issac në personazhin e Moon Knight "Mr. Knight". Artisti i comics Declan Shalvey e projektoi këtë version të Moon Knight për ekzekutimin e tij në filmin e Marvel, Moon Knight me…
Publikohet trailer i Moon Knight
Moon Knight mund të jetë tashmë personazhi me një anë të errët dhe më interesant i MCU dhe tashmë një trailer sapo është publikuar. Traileri debutoi të hënën mbrëma gjatë lojës së playoff të NFL në ABC dhe na shfaqi…
Çdo shfaqje e Marvel e shpallur gjatë Disney+ Day
Disney mbajti të parën Disney+ Day, dhe a nuk do ta dinit, përmbajtjet e reja nga Marvel Studios të cilat dominuan listën, me kompaninë që njoftoi ose ofron përditësime për 12 shfaqje të ndryshme live dhe të animuara. Ju mund…