Tag: Monster Hunter Rise: Sunbreak DLC

Monster Hunter Rise: Sunbreak expansion do të lançohet në Qershor
Sunbreak Expansion i Capcom për Monster Hunter Rise do të nisë më 30 qershor, në Nintendo Switch dhe Windows PC, njoftoi publikuesi të martën gjatë një prezantimi live. DLC do të përfshijë një histori të re, një vendndodhje të re,…
Monster Hunter Rise: Sunbreak DLC do të vijë vitin tjetër
Eventi më i fundit i Nintendo i quajtur Nintendo Direct njoftoi se një DLC e re e quajtur Sunbreak do të vijë vitin tjetër për Monster Hunter Rise. Sipas informacioneve që kemi, dimë që expansion i ri do të jetë…