Gjithçka dimë për eventin e La Casa de Papel në Free Fire
Garena ka sjellë një bashkëpunim midis Free Fire dhe Money Heist Free Fire ka njoftuar përpara pak kohësh eventin më të madh që ka ardhur në lojë deri më tani. Garena ka vendosur të bashkëpunojë me Netflix për të sjellë…
Çfarë duhet të presim nga sezoni i 5 i La Casa de Papel
Fenomeni internacional i Netflix, Money Heist, njohur ndryshe si La Casa de Papel sapo solli sezonin e katërt në Netflix dhe me një performancë kaq të mirë, është thuajse e sigurt që do të rikthehet për një sezon të pestë.…
Krijuesi i La Casa de Papel thotë se ka mundësi për shumë spinoffs
"Ekziston mundësia për çdo personazh" Kur shkrimtari Alex Pina filloi të punonte me seritë e La Casa de Papel nuk mendonte se ato do të ktheheshin në një fenomen botëror. Ai gjithashtu nuk mendonte se pas katër sezoneve në Netflix,…
Rainbow Six Siege sjell një bashkëpunim me La Casa De Papel
Loja do të jetë gjithashtu falas për një fundjavë Rainbow Six Siege do të ketë një tjetër fundjavë falas, por këtë rradhë loja gjithashtu do të promovojë dhe serialin e Netflix Money Heist (La Casa De Papel). Eventi Money Heist…
Netflix publikon trailer-in e sezonit të tretë të Money Heist
Netflix është duke u përgatitur për sezonin e tretë të një prej shfaqjeve më të njohura ndërkombëtare, Money Heist, sot kompania ka publikuar trailer-in e parë dhe datën e lançimit për grupin e ardhshëm të episodeve. I njohur në tregjet…