Tag: mma

Jake Paul bën troll Conor McGregor me videot e tij të stërvitjes
Jake Paul i është kundërpërgjigjur "jackass" të Conor McGregor në Twitter, duke zbuluar se ai po stërvitet MMA, edhe një herë pasi grindja e tyre vazhdon të nxehet. Ndërsa Jake Paul ka bërë bujë në botën e boksit, ai nuk…
Kur do të ndeshet Hasbulla me kundërshtarin e tij?
Javët e fundit, Hasbulla Magomedov,i njohur si Mini Khabib, ka postuar video të tij duke u stërvitur për ndeshjen e tij të ardhshme me Abdu Rozik. Ylli i TikTok u pa duke u stërvitur në palestër me luftëtarin MMA Asxab…
Ronda Rousey mund të jetë pjesë e Mortal Kombat si Sonya Blade
Një javë përpara eventit të madh të Mortal Kombat 11, dalin zëra interesantë rreth personazheve të lojës. Nga subredditi i Mortal Kombat vijnë lajme se NetherReal Games dhe Warner Bros. kanë zgjedhur një personazh tepër interesant për të portretizuar Sonya…