Tag: mjolnir

Si të merrni çekiçin e Thor në Fortnite
Fortnite Season 4 është lançuar dhe një nga items që mund të merrni në sezonin e ri me tematikën e Marvel është çekiçi i Thor. E bukura është që vetëm personazhe të caktuara mund ta përdorin atë. Ja çdo gjë…
Çekiçi i Thor ka ardhur në Fortnite, ja si mund ta gjeni
Pas një fundjave plot me comic books për të lexuar, crossoveri Fortnite x Marvel po fillon të manifestohet në lojë përpara lançimit të Season 4. Çekiçi i Thor ka ardhur në hartë, duke e konfirmuar praktikisht se heroi do të…
Mighty Thor është heroina që do i zërë vendin Thor në Love and Thunder
Do të jetë personazhi i Jane Foster (Natalie Portman), ajo që do të ngrejë Mjolnir në Thor: Love and Thunder. Le ti themi lamtumirën Thor pasi një superheroinë e re ka ardhur për ti zënë vendin. Gjatë panelit të Marvel…