Tag: mini fridge

Ky YouTuber krijon një super PC brenda një frigoriferi
YouTuber-i BasicallyHomeless më në fund ka krijuar konfigurimin thelbësor të kompjuterit që çdo lojtar ëndërron, pasi mini-fridge i tij i lojërave me motorr Nvidia RTX 3090 mund të ndryshojë pajisjet përgjithmonë. Kur ju duhet të bëni një pushim nga fitimet…
Xbox Series X mini fridge mund të bëhet preorder javën që vjen
Mini fridge i Microsoft Xbox Series X do të jetë i disponueshëm për pre-order javën e ardhshme. Frigoriferi Xbox Mini do të ketë një çmim prej 99.99 dollarë dhe i disponueshëm për pre-order më 19 tetor në SHBA, Britani dhe…