Tag: mileena

Publikohen pamjet e para të gameplay të Mileena në Mortal Kombat 11
NetherRealm ka publikuar pamjet e para të gameplay të Mileena nga Mortal Kombat 11, dhe është aq brutale sa mund të prisni. Mileena ka beteja kundër Kitana, Dvorah dhe Kotal Khan në këto pamje dhe ajo nuk përmbahet aspak. Ju…
Megan Thee Stallion vishet si Mileena për një reklamë të Mortal Kombat
Shumica e hype-it për Mortal Kombat 11 DLC pack është fokusuar në shtimin e Rambo në galerinë e gjerë të personazheve të lojës. Por Kombat Pack 2 gjithashtu do të sjellë dy personazhe klasikë: Rain dhe Mileena, dy emra shumë…
Rambo do të vijë në Mortal Kombat 11 muajin e ardhshëm
Mortal Kombat 11 po shton një treshe të re vrasësish në listën e saj muajin tjetër, duke përfshirë edhe një titan të filmave aksion të viteve '80, Rambo. Rambo i bashkohet Robocop dhe Terminator, si dhe luftëtarë të tjerë si…