Tag: milan

Ibrahimoviç i jep një PS5 si dhuratë shokëve të tij të skuadrës
Zlatan është Babagjyshi këtë vit Ai është unik, Ibrahimovic e ka dëshmuar atë brenda dhe jashtë fushës. Këtë herë ai dëshironte të sillte atmosferën festive te shokët e tij të skuadrës pak më herët, duke përfituar sigurisht nga fakti që…
AC Milan do të ketë tashmë një ekip në esports
Gjigandi global i futbollit, AC Milan është bashkuar me trendin në rritje të klubeve europiane të futbollit që zhyten në esports, njoftoi klubi. Në vend që të krijojë divizionin e saj të esports, ekipi po partnerizohet brenda vendit me organizatën…
Milani & Interi do të luajnë ekskluzivisht në FIFA 21
Disa javë më parë ju informuam se Pro Evolution humbi licencat për AC Milan dhe Inter Milan dhe kështu do të detyrohet të ketë skuadrat me emra dhe paraqitje alternative. Siç ishte e lehtë për tu hamendur, EA sapo njoftoi…
PES 2021 humbet liçensat e Milanit dhe Interit
Dhe skuadrat me siguri do të kenë emra të rremë Duket se koha kur PES kishte ekipe të famshme me emra si Man Blue dhe North London, po vjen përsëri për Konami. Në veçanti, kompania japoneze njoftoi se PES humbi…