Tag: Mike Tyson

Kur do të luhet ndeshja midis Mike Tyson & Logan Paul
Mike Tyson njoftoi se do të rikthehet në ring në vitin 2022 dhe mund të përballet me askush tjetër përveç Logan Paul. Tyson është një nga boksierët më të famshëm në botë. Me kalimin e viteve, ai ka krijuar pak…
A po e shkatërrojnë YouTubers sportin e boxing?
Me betejën midis legjendës së boksit Floyd Mayweather dhe yllit të YouTube Logan Paul, disa tifozë po pyesin nëse numri në rritje i përballjeve të të famshmëve po e zvogëlon sportin e boxing në një shfaqje anësore. Por ndërsa puristët…
Mike Tyson thotë se ai nuk do ndeshej kurrë me Logan ose Jake Paul
Vëllezërit Paul nuk kanë ngurruar për tu ndeshur me çdo bokser të profilit të lartë, por nuk duket se  Mike Tyson është i interesuar të marrë përsipër asnjërin nga YouTubers. Boksi në YouTube është bërë një spektakël mjaft i ndjekur…