Tag: mikasa ackerman

Është publikuar teaser i sezonit final të Attack on Titan
Përmes llogarisë zyrtare në Twitter të Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) u zbulua trailer i ri për pjesa e dytë e sezonit të fundit së bashku me datën e publikimit. Më parë, ishte njoftuar se sezoni i fundit pjesa…
Kapituj të rinj të Attack on Titan janë bërë leak dhe fansat nuk po e pëlqejnë aspak
Kapitulli i 139 dhe i fundit i historisë së manga të Attack on Titan erdhi para pak kohësh dhe shumë fansa ishin të pakënaqur nga fundi i serisë. Tashmë disa kapituj të rinj janë bërë leak dhe fansat nuk po…