Tag: Mii

Nintendo Switch prezanton trailer ‘Mii, you, everyone!’
Nintendo i Japonisë zbuloi një trailer të re ‘karakteristikash dhe prezantimesh’ për lojën aventureske Miitopia jo shumë kohë më parë, dhe tani Nintendo i Evropës ka ngarkuar një version anglisht me titull ‘Mii, you, everyone!’. Trailer-i pesë minutëshe e përgjithshme…