Tag: michael jordan

Zbulohet data e lançimit të NBA 2K23, Michael Jordan ylli i lojës
Basketbollisti ikonë dhe atleti legjendar Michael Jordan do të shfaqet në kopertinën e NBA 2K23 Michael Jordan Edition dhe Championship Edition, ka njoftuar 2K Sports. Në njoftimet e sotme u konfirmua edhe data e lëshimit të lojës, 9 shtatori. 2K…
Ninja shpjegon pse Michael Jordan nuk e la të hynte në All-Star Weekend party
Gjatë transmetimit të tij në 14 maj, Ninja u hap ndaj Dr Disrespect se përse nuk u lejua të hynte në festën e NBA All-Star Weekend në shkurt. Ylli i Mixer shpjegoi përse Michael Jordan duhet ta vendoste në listën…
Michael Jordan bëhet pjesë e esports si një investor
Legjenda e NBA, Michael Jordan po drejton një grup investimi në kompaninë aXiomatic Gaming që shkon rreth shifrave të 26 milion $. Ylli i basketbollit e drejtoi këtë investim përmes zyrës së tij familjare. "Jam i emocionuar të zgjeroj më shumë eksperiencat e mia me sportet,…