Yjet e Arsenalit, Ozil & Kolasinac bëjnë stream duke luajtur Fortnite
Lojtarët e Arsenalit, Mesut Ozil dhe Sead Kolasinac janë rikthyer në Fortnite përkrah organizatës së ish-esports, pasi pasiguria e Coronavirus ka pezulluar aktivitetet e Premier League Dyshja në të vërtetë bashkoi forcat me lojtarin profesionist, Berkay ‘Berki’ Sarioba, i cili…
Ylli i Arsenal Mesut Ozil është hequr nga PES 2020
Heqja e Ozil ndodhi pas komenteve të tij rreth Kinës në Twitter Mesut Ozil i Arsenal është hequr nga versioni kinez i Pro Evolution Soccer 2020 pas komenteve të tij lidhur me situatën e myslimanëve uighur që thuhet se mbahen…