fbpx

Tag: megan fox

Sommer Ray pretendon se Machine Gun Kelly e tradhtoi me Megan Fox
Sommer Ray ka pohuar se rapper dhe ylli post-punk Machine Gun Kelly e tradhtoi atë me të dashurën e tij aktuale Megan Fox pasi u shfaq në podcast Impaulsive të Logan Paul Machine Gun Kelly shpesh punon dhe shoqërohet me…