Tag: mclaren

Free Fire njofton bashkëpunimin me McLaren
Bashkëpunimi Free Fire me McLaren tani është LIVE në Free Fire, duke shfaqur një marrje tematike të lojës. Lojtarët do të mirëpriten sapo të hapin Free Fire me elementë të ndryshëm bashkëpunimi që shfaqen gjatë gjithë lojës. Lobi i Free…
McLaren do të punësojë lojtarin më të shpejtë në botë si shofer simulatori
Ekipi i Formula 1 McLaren-Honda ka zbuluar eventin e ri të titulluar "Lojtari më i shpejtë në botë" dhe konfirmon se do të punësojë fituesin si një shofer simulatori. E treguar për herë të parë këtë javë, ky konkurs i…