Tag: Mayweather

Mayweather zbulon se sa para fitoi nga ndeshja me Logan Paul
Floyd Mayweather ka lënë të kuptohet suksesin që ai tërhoqi nga ndeshja e tij kundër Logan Paul, dhe kjo është një shumë që boksierët kampion bote vetëm mund të ëndërrojnë ta bëjnë. Floyd Mayweather vs Logan Paul nuk përfundoi të…