fbpx

Tag: max

Cili është ndryshimi midis Max dhe Standard në Free Fire?
Fansat e Garena Free Fire kanë qenë të dëshpëruar për të luajtur Free Fire Max qysh kur lajmi për ekzistencën e saj arriti në fillim të këtij viti. Pothuajse menjëherë, thashethemet filluan të përhapen në lidhje me veçoritë dhe përmirësimet…
Dy Brawlers, një game mode i ri dhe piratë do të vijnë në Brawl Stars
Bea dhe Max do të vijnë në update-in e ardhshëm të Brawl Stars Bëhuni gati për lundrim! Update i ardhshëm në Brawl Stars do të sjellë një tematikë pirate, siç zbuloi Supercell ditën e djeshme. Një game mode i ri…