Tag: mass effect

Mass Effect Legendary Edition falas për pak kohë
Mass Effect Legendary Edition, një trilogji epike që ju lejon të luftoni, negocioni dhe të kaloni nëpër kozmos, është krejtësisht falas për t'u shkarkuar dhe mbajtur këtë javë. Nëse nuk e keni luajtur kurrë trilogjinë e dashur RPG-shkencore të BioWare,…
Ylli i The Witcher Henry Cavill do të donte të shihte një film Red Dead
Aktori Henry Cavill, i cili luan si Geralt në Season 2 të publikuar së fundmi të The Witcher në Netflix, ka zbuluar se cili ekskluzivitet i video lojërave do të ishte argëtuese për t'u kthyer në një film: Red Dead…
Henry Cavill po hedh shenja drejt një projekti të Mass Effect dhe internetit po i ikën truri
Heroi dhe idhulli ynë nga Man of Steel dhe The Witcher, ka hedhur shenja drejt një projekti sekret të Mass Effect. Kjo gjë e ka çmendur plotësisht internetin. Sezoni i dytë i The Witcher ka vuajtur nga vonesa të shumta…
Mass Effect 5 sjell një teaser trailer
BioWare na suprizon me një teaser trailer të Mass Effect 5 Para pak kohësh kompania zhvilluese e serisë së lojërave Mass Effect prezantoi lojën e ardhshme të serisë të quajtur Mass Effect 5. Loja u prezantua nëpërmjet një teaser trailer…
Mass Effect Triology Remastered do të vijë vitin tjetër
Detaje të reja zbulohen rreth Mass Effect: Legendary Edition Pas shumë thashethemeve se kur bundle i Mass Efect Triology Remastered ose siç njihet ndryshe Mass Effect: Legendary Edition do të vijë, më në fund kemi një datë lançimi të përafërt.…