Spider-Man po vjen në Marvel’s Avengers, por vetëm në PlayStation
Në biznesin e flimave, Sony është i gatshëm të ndajë kujdestarinë e Spider-Man me Marvel Studios në këmbim të marrjes së disa miliardë dollarëve. Por, në videolojëra, posaçërisht në Marvel's Avengers të ardhshëm, Sony po e mban Spidey për vete.…
Ja kur mund të luani betan e Marvel’s Avengers
Marvel's Avengers do të luftojë AIM dhe shefin e saj, MODOK, në shtator, por ju do të jeni në gjendje të bashkoheni me Ms. Marvel dhe skuadrën e saj pak më parë falë një treshe beta-sh, duke filluar në gusht.…
Marvel’s Avengers vjen me një trailer dhe detaje të reja mbi personazhet
Loja e Avengers është pak muaj larg, por duket se ka akoma nevojë për punë. Square Enix mbajti një livestream thuajse një orë për Marvel's Avengers, duke treguar fillimisht një trailer të ri dhe më pas duke u zhytur më…
Lojtarët e gjeneratës aktuale të Marvel Avengers do të marrin falas upgrade-in next-gen
Me kaq shumë lojëra të shkëlqyera që akoma duhet të vijnë për konsolat ​​e gjeneratës aktuale gjatë gjysmës së dytë të vitit 2020, ekziston një ngatërresë e vështirë ku lojtarët duhet të vendosin nëse duhet të luajnë menjëherë ose të…
Aktori i Avengers dhe Last of Us Part 2 thotë se ka lajme të mëdha për të sjellë
Përgjatë javëve të fundit, aktori zanor Troy Baker ka parë jo një, por dy lojëra shumë të mëdha të vonohen: Marvel's Avengers, and The Last of Us Part II. Sado që lajmi ka qenë një zhgënjim i madh për fansat, aktori…
Ky leak zbulon të gjithë campaignin e Marvel’s Avengers
Një listë e tërë spoliers, gjashtë muaj përpara lançimit. Lista e plotë e achievements në Marvel's Avengers është bërë leak përpara datës së lançimit të saj në shtator, duke zbuluar një numër të madh spoilerash nga campaigni i lojës së…
Campaign-i i Marvel’s Avengers do të zgjasë 10-12 orë
30 orë nëse doni të shikoni gjithçka Sipas Crystal Dynamics, një nga pjesët më të bukura rreth Marvel’s Avengers do të jetë campaigni. Kjo aventurë single player, që do të ekplorojë multiplayer-in që po dizenjohet për Marvel’s Avengers do të…
Square Enix do të prezantojë 17 lojëra në Tokyo Game Show
Tokyo Game Show është një nga eventet më të mëdha në industrinë e videolojërave dhe është eventi më i madh që mbahet për këtë punë në kontinentin e Azisë. Duke qenë se Tokyo Game Show është pak javë larg fillimit,…
Zbulohet gameplay i Marvel’s Avengers
Zhvilluesit kanë treguar gameplay-in e lojës publikisht në Gamescom 2019 Square Enix ka publikuar një video 18 minuta të gameplay-it të Marvel's Avengers, duke i dhënë më në fund publikut kënaqësinë e të parit të sekuencave që kanë qenë në…
Kush është loja më e shumëpritur e Gamescom 2019?
Momentalisht ka një debat të madh në komunitetin e gaming mbi lojën më të shumëpritur të 2019s. Sado që është një tematikë e diskutueshme, dimë se loja që pritet më shumë nga Gamescom 2019 është Cyberpunk 2077 e CD Projekt…