Tag: marvel universe

Ky TikToker po bën një JARVIS që Tony Stark do të ishte krenar
Edhe pse bota që ekziston në Marvel Cinematic Universe ka kaluar një kohë mjaft të vështirë, kush nuk ka menduar të jetojë në një botë me superheronj apo të dëshirojë të jetë i vetëm? Mbase të gjithë miqtë dhe familja…
Marvel publikon trailer-in më të ri të Loki
Marvel Studios ka publikuar trailerin e ri të Loki, serinë e tij të tretë Disney +. Dalja e tij vjen pas debutimit të posterit të parë të serialit në muajin Mars. Shfaqja sjell Tom Hiddleston duke përsëritur rolin e tij…