Tag: maki

Zbulohet statusi i klanit Zenin në Jujutsu Kaisen
Jujutsu Kaisen është një nga serialet më të mëdha në Shonen Jump këto ditë, dhe anime e saj vetëm ja ka ngritur statusin. Sezoni i parë solli Yuji Itadori për tifozët e rinj në të gjithë botën, dhe ai nuk…
Jujutsu Kaisen trondit fansat e animes
Jujutsu Kaisen ka punuar për një nga arc e tij më intensivë në manga, dhe duket se gjërat vetëm do të përkeqësohen për heronjtë tanë. Nëse jeni duke lexuar mangën, do ta dini se klani Zenin është në fokus të…
Jujutsu Kaisen zbulon një pamje drastike për Maki
Jujutsu Kaisen ka debutuar një pamje të re për Maki Zenin në kapitullin e tij më të fundit në manga! Ndërsa seria origjinale e manga-s e Gege Akutami ka filluar të hedhë hapat e saj të parë në një arc…