Tag: Made In Abyss

Made in Abyss zbulon trailer për Season 2
Made in Abyss njihet për historinë e saj të veçantë në industrinë e anime dhe për fansat të cilët mezi po presin sezonin e dytë të serisë anime. Dhe tashmë një trailer i ri është publikuar për Made in Abyss…
Sezoni i dytë i Made In Abyss na jep detaje të reja
Made In Abyss është një ekskluzivitet unik anime, duke përzier personazhe të lezetshëm me një temë jashtëzakonisht të errët. Ndërsa Riko i bashkohet i riu Reg në një përpjekje për të mësuar më shumë rreth vendndodhjes së nënës së aventurierit…