Tag: Made in Abyss: The Golden City of the Scorching Sun

Made in Abyss zbulon trailer për Season 2
Made in Abyss njihet për historinë e saj të veçantë në industrinë e anime dhe për fansat të cilët mezi po presin sezonin e dytë të serisë anime. Dhe tashmë një trailer i ri është publikuar për Made in Abyss…