fbpx

Tag: lunar new year

Uljet e Steam kanë ardhur por cilat janë ofertat më të mira?
Lunar New Year vjen së fundmi në Steam bashkë me shumë ulje të mëdha në lojëra të ndryshme që kjo platformë ofron. Dhe për t’ua bërë punën më të lehtë ne kemi sjellë një listë me lojërat të cilat kanë…
Lunar New Year sjell dhuruta falas në Brawl Stars
Lunar New Year ka ardhur dhe shumë lojëra kanë filluar të shtojnë gjëra të ndryshme ose të ofrojnë dhurata falas. Një ndër këto lojëra është edhe Brawl Stars e cila ka sjell një event të vogël dhe dhurata falas për…
Eventi i Lunar New Year fillon sot në PUBG
PUBG po merr një event të ri në lojë për të festuar Lunar New Year. Ky i fundit do të sjellë shumë gjëra ekskluzive në lojën battle royale. Festivali i eventit do ju lejojë të merrni items duke plotësuar kërkesa…
Eventi New Bloom në Dota 2 sjell një thesar dhe misione të reja
Ja se çfarë ka sjellë Viti i Ri Kinez për lojtarët e Dota 2 Valve i ka nisur festimet e Vitit të Ri Kinez herët në Dota 2 me eventin New Bloom. Një thesar i ri me cosmetics për 12…
Uljet e ardhshme në Steam ju sjellin dhurata falas çdo ditë
Uljet e ardhshme në Steam kanë filluar, duke sjellë uljet e zakonshme, lojëra të lira dhe një katalog gjithmonë e në rritje. Uljet më të fundit vijnë me rastin e Lunar New Year ose Vitit të Ri kinez, por nuk kanë…
Overwatch Lunar New Year sjell skine dhe mode të reja në lojë
Eventi i përvitshëm Lunar New Year i Overwatch filloi në datë 16 janar me një sërë skinesh të reja dhe një mode loje gjysmë të ri të quajtur Capture the Flag Blitz, të disponueshëm në arcade-in e lojës. Lunar New…