Tag: Love Death + Robots season 3

Love, Death + Robots sjell trailer e parë të Season 3
Që prej lançimit për herë të parë në 2019, Love, Death + Robots u pëlqye goxha nga shikuesit duke e bërë që të sillte një sezon të dytë vitin e kaluar. Dhe tashmë sezon i tretë i serisë na ka…