Ky teaser i Apex Legends zbulon aftësitë e Loba
Apex Legends do të vijë me një tjetër raund gjërash të reja së shpejti dhe sot Respawn ka publikuar një trailer të freskët për Fortune’s Favor. Pamjet e reja për sezonin e ri të Apex Legends janë të gjitha kinematike…