fbpx

Tag: liverpool

Fansat e Liverpool do ta adhurojnë skuadrën e Diogo Jota në FUT 21
Ylli i Liverpool, Diogo Jota ka përdorur një formacion unik të FIFA 21 Ultimate Team në FUT Champs që tifozët e Reds do ta adhurojnë pasi ai ka përfshirë shokët e tij të skuadrës Në Premier League, Diogo Jota e…
Jota shpjegon se si FIFA 20 e bëri atë një lojtar më të mirë
Nënshkrimi i ri i Liverpoolit, Jota shpjegon se si FIFA 20 e bëri atë një lojtar më të mirë Nënshkrimi i ri i Liverpool, Diogo Jota ka shpjeguar se si FIFA është në të vërtetë "e dobishme" kur bëhet fjalë…
Emote i Jordan Henderson tashmë do të jetë në Fortnite
Pas një pritjeje 30-vjeçare, Liverpool më në fund mori duart e tyre në trofeun e Premier League në 22 korrik pas një fitore tronditëse ndaj Chelsea në Anfield dhe tani kapiteni i tyre ka një emote të Fortnite nën emrin…
Si një portier përfundoi tek Liverpool me anë të Football Manager
Loja i ndryshoi përfundimisht karrierën portierit Kai McKenzie-Lyle është portier i ekipit të 23-vjeçarëve të Liverpool, i cili ka një histori të veçantë në lidhje me videolojërat. Specifikisht, dihet se Football Manager ka influencuar shpesh vetë sportin, duke parë se…
CEO i Liverpool FC i shqetësuar se Fortnite do të marrë fansat
Një ndër figurat e larta në botën e futbollit flet për impaktin e Fortnite në sportin e tij. Duket se Fortnite ka revolucionarizuar industrinë e argëtimit, duke u bërë një ndër platformat më të mëdha e më fitimprurëse të saj.…