Një trailer filmi për Cyberpunk 2077 tregon si do të dukej RPG në live-action
Një trailer për filmin e ardhshëm të bërë nga fansat për Cyberpunk 2017, Phoenix Program, është publikuar online. Traileri, i cili tërhoqi vëmendjen e CD Projekt Red, është bërë nga regjizori dhe koordinatori Vi-Dan Tran. Videoja gjithashtu paraqet shumë cosplayers…
Regjizorët e Avengers japin detaje të reja për filmin e Herkulit
Disney do të sjellë një film live-action të Herkulit dhe kompania ka rekrutuar regjizorët e Endgame, Joe dhe Anthony Russo për ta prodhuar. Në një intervistë të re, ata folën për këtë projekt dhe dhanë disa detaje të reja për…
Është konfirmuar një remake live-action i Herkulit
Më thuaj një emër luftëtari... Thashethemet që po qarkullojnë për një film live action të Herkulit janë të vërteta. Vëllezërit Russo do të jenë të përfshirë në këtë projekt dhe jo si regjizorë. Njoftimi zyrtar erdhi mbrëmë në darkë, duke…
Disney do të sjellë një vazhdim të Aladdin
Një botë e re... Disney ka investuar shumë në kthimin e filmave të animuar në live-action. Vitin e kaluar kishim dy projekte të suksesshme me The Lion King dhe Aladdin. Të dy filmat kaluan $1 miliardë në box office. Gjithashtu…
Dragon Ball mund të ketë një tjetër film Live Action
Shpresojmë të jetë më i mirë sesa i pari Fansat e Dragon Ball ende e ndiejnë dhimbjen e live-action. Më shumë se një dekadë më parë, 20th Century Fox i dha Son Goku një mundësi duke e sjellë Saiyanit mundësinë…
Regjizori i Sonic The Hedgegog premton ta ndryshojë pamjen e Sonic
Interneti mbart një fuqi masive Jo më larg se para pak ditësh u publikua traileri i adaptimit në film të videolojës Sonic The Hedgehog dhe auchh, njerëzit nuk ishin aspak të lumtur me mënyrën se si e kishin realizuar personazhin…
Shikoni trailerin më të ri për adaptimin e Aladdin nga Disney
Will Smith është xhini më i mirë që kemi parë deri tani Disney ka postuar një trailer të ri për adaptimin e filmit të Aladinit dhe duhet ta pranojmë që duket një film mjaft premtues. Siç e dimë është qëllimi…