Tag: Lies Of P

Lies of P eshte loja me e fundit souls-like
Nëse keni qenë i etur për një soul të ri, atëherë zhvilluesi me bazë në Korenë e Jugut, Round 8 Studios dhe Neowiz, kanë njoftuar së fundmi që Lies Of P mund të jetë pikërisht ajo që keni kërkuar. Lies…