Tag: levi

Attack on Titan zbulon një sekret të dhimbshëm(SPOILER)
Attack on Titan ka shpalosur çdo gjë në sezonin e tij të fundit, me betejën midis Eldianëve të Paradisit dhe ushtarëve të Marley duke marrë një kthesëme Eren Jaeger që merr fuqinë e Founding Titan. Tani, fansat kanë zbuluar një…
Fansja e Attack on Titan krijon cosplay Titanët
Nëntë cosplay e reja të mahnitshme vijnë të gjitha nga grimierja dhe artistja e bojës së trupit, Yaiza Perez. Duke përdorur kryesisht paruke, lente me ngjyra dhe bojë trupi, ajo ishte në gjendje të portretizonte të nëntë Titanët origjinalë, të…
Eren Jaeger është protagonisti më interesant në anime
Nuk ka pasur kurrë një personazh në anime si Eren Jaeger i Attack On Titan, madje edhe para sezonit të fundit të serialit. Duke humbur nënën e tij dhe duke i larguar mundësitë që bota përtej ofronte në episodin e…
Attack on Titan zbulon fuqinë sekrete të Erenit
SPOILER ALERT Attack on Titan ka kaluar më shumë se një dekadë me Eren dhe fansat ndihen sikur e njohin shumë mirë personazhin. Gjithçka ka filluar të ndryshojë në sezonin e katërt, dhe nuk është e vështirë të kuptosh historinë…
Cosplay i Attack on Titan nxjerr në pah pamjen karakteristike të Eren
Një cosplay i mrekullueshëm për Attack on Titan po nxjerr në pah një nga momentet më të përgjakshme të Eren Yeager! Krijuesi i serialit origjinal, Hajime Isayama, mund ta ketë lançuar për fundin e serialit në fillim të këtij viti,…
Kur do të vijë Season 4 Part 2 i Attack on Titan?
Të gjithë fansat e anime po presin me padurim çdo informacion mbi lançimin e pjesës së dytë të sezonit 4 të Attack on Titan. Epo, kohët e fundit, krijuesit dhanë një të dhënë për kthimin e animes, dhe këtu ne…
Konfirmohet teoria për vdekjen e madhe në Attack on Titan
Attack on Titan mund të ketë përfunduar mangën e tij këtë vit, por historia ende po vazhdon të diskutohet. Në fund të fundit, anime nuk ka mbaruar ende, dhe po ndjehet nga mënyra se si përfundoi manga. Siç mund ta…
Ja pse Levi nuk vdiq në Attack on Titan
Pavarësisht nga vdekjet dhe shkatërrimet që përfshinin çdo rreth në Attack On Titan të Hajime Isayama, krijuesi i serialit vendosi që një nga personazhet më të mëdhenj të ekskluzivitetit të kalonte në finale i gjallë dhe mirë. Ndërsa Levi fillimisht…
Kapituj të rinj të Attack on Titan janë bërë leak dhe fansat nuk po e pëlqejnë aspak
Kapitulli i 139 dhe i fundit i historisë së manga të Attack on Titan erdhi para pak kohësh dhe shumë fansa ishin të pakënaqur nga fundi i serisë. Tashmë disa kapituj të rinj janë bërë leak dhe fansat nuk po…