Tag: lebron james

Si të merrni skin të Lebron James në Fortnite | GUIDE
Leaks të reja kanë dalë për të sugjeruar që legjenda e NBA LeBron James do të jetë i famshëm tjetër me emër të madh që do të marrë skin-in e tij të Fortnite ICON Series. ICON Series tashmë ka bërë…
LeBron James vjen në Fortnite
Epic Games ka bashkëpunuar me shumë të famshëm të ndryshëm për të sjellë skins ekskluzive dhe produkte të tjerë kozmetikë në Fortnite Battle Royale dhe këto bashkëpunime nuk po ngadalësohen! Ishte e ditur tashmë se në maj Epic Games po…
LeBron James vjen në Fortnite
Fortnite do të prezantojë 17-herë yllin e NBA-së, LeBron James, në serinë e ardhshme të Icon në përditësimin e ardhshëm, sipas disa leaks. ShiinaBR dhe HYPEX, dy nga minatorët më të besuar të të dhënave Fortnite, kohët e fundit thanë…
Fortnite do të sjellë një event të NBA bashkë me një LeBron James skin
Epic Games ndau një prezantim të brendshëm që zbuloi se Fortnite do të sjellë  plot bashkëpunime, skin dhe modes të reja loje. Ndërsa gjyqi Epic kundër Apple vazhdon, zhvilluesi i lojës ka ndarë një përmbledhje të biznesit nga qershori 2020,…
GTA RP është aq i madh saqë edhe LeBron James dhe Travis Scott po luajnë
Grand Theft Auto RolePlay është bërë një argëtim i preferuar për shumë lojtarë nga komunitete të ndryshme duke përmendur këtu edhe disa nga yjet më të mëdhenj në botë si LeBron James, Travis Scott dhe shumë më tepër. Serverat GTA…
Updates mbi ratings të lojtarëve kanë ardhur në NBA 2K21
Një update i ri i ratings të lojtarëve NBA 2K21 u lëshua për t'i dhënë një përmirësim për lojtarët që po performojnë mirë, ndërsa në të njëjtën kohë të përkeqësojë ratings të lojtarëve që janë në rënie. Midis atyre që…
Djali i LeBron James është anëtari i ri i FaZe Clan
Bronny James është anëtari më i ri i FaZe Clan. Organizata FaZe Clan ka njoftuar se ka lidhur një kontratë me Bronny James, të birin e LeBron James. Bronny mbaroi së fundmi vitin e parë në Sierra Canyon High School.…
LeBron James dhe Adam Sandler do të bëjnë një film bashkë
"Hustle" do të vijë ekskluzivisht në Netflix. Përpara disa muajsh u raportua se aktori i famshëm Adam Sandler kishte firmosur një marrëveshje afatgjatë me Netflix për filma të rinj origjinalë në të. Pas suksesit të madh që kishte Murder Mistery,…
Zbulohen titulli dhe logoja e Space Jam 2
Vazhdimi për klasikun e 1996s, Space Jam, më në fund ka një titull. Përmes instagramit, ylli i filmit LeBron James postoi një video ku tregonte kapelen e tij të re, që kishte në të titullin: Space Jam: A New Legacy.…
LeBron James konfirmon se Space Jam 2 do të xhirohet këtë verë
Ylli i NBA konfirmon zërat që qarkullonin prej shumë kohësh Debati se kush është më i madhi i të gjitha kohërave, LeBron James apo Michael Jordan, është më i nxehtë se kurrë. 34 vjeçari, i cili tani luan me Los…