fbpx

Tag: leaks

Disa leaks të reja mbi GTA 6 janë zbuluar së fundmi
YouTuber Tom “LongSensation” Henderson njihet për leaks dhe informacionet që ai zbulon në lidhje me industrinë e gaming të cilat janë shpesh të sakta. Këtë herë ai ka arritur të zbulojë disa leaks dhe informacione mbi GTA 6 të cilat…
Yaoyao mund të jetë personazhi i parë i Dendro në Genshin Impact
Genshin Impact përfshin në të shtatë elemente të ndryshme por vetëm gjashtë prej tyre kanë karaktere të cilët mund t’i luani. Disa thashetheme së fundmi na shtyjnë të mendojmë se një karakter me elementin Dendro do të vijë së shpejti…
Flitet që Assassin’s Creed: Warriors do të ndodhet në Japoni
Ubisoft thuhet se tashmë ka filluar të punojë në lojën e saj të rradhës Assassin’s Creed që thuhet se do të quhet Assassin’s Creed: Warriors. Një leak, i cili nuk duhet të merret seriozisht thotë që Assassin’s Creed: Warriors do…
Ky mund të jetë Samsung Galaxy S21 Plus
Leaks të modeleve Samsung Galaxy S21 kanë filluar të shfaqen Leaks rreth pamjes, veçorive dhe parametrave  kanë filluar të shfaqen rreth smartphone të ardhshëm të Samsung. Shumë prej këtyre leaks e kanë quajtur atë Samsung Galaxy S21 kurse disa të…
Zbulohen disa leaks mbi Hyrule Warriors: Age of Calamity
Së fundmi disa leaks nga dataminers kanë ngritur dyshime mbi një DLC për Hyrule Warriors: Age of Calamity Duke përdorur pjesë të ndryshme nga paraardhësit, zhvilluesit e Hyrule Warriors: Age of Calamity krijuan një lojë e cila së fundmi po…
Rainbow Six Siege zbulon Aruni dhe pajisjen e saj
Zbulohet më shumë rreth Aruni, pajisjes së saj dhe Operation Neon Dawn Ubisoft ka filluar së fundmi të zbulojë dalëngadalë më shumë rreth operation të ri i cili do të quhet Neon Dawn dhe operatorit të ri. Mbrëmjen e djeshme…
Rainbow Six Siege zbulon më në fund Operation Neon Dawn
Dhe siç e ka zakon, me anë të një postimi në Twitter Ubisoft zbuloi operation e ri që do të vijë në Rainbow Six Siege Pas shumë leaks të ndryshme që shumë prej përdoruesve të Reddit dhe platformave kishin postuar,…
Warzone po planifikon të hapë metron e Verdansk në Season 6
Warzone ka vendosur të sjellë një tjetër ndryshim të madh harte në sezonin e gjashtë, sipas leks të reja në Modern Warfare Battle Royale-i i Modern Warfare ka pësuar disa ndryshime goxha drastike të hartave në updates e fundit sezonale.…
Leak i ri i Rainbow Six Siege zbulon një event të ri për Y5S3
Një event i ri i stilit Team Deathmatch i quajtur Sugar Fright pritet të vijë së shpejti gjatë Y5S3 Një event i ri është berë leak dhe ai do të quhet Sugar Fright. Sugar Fright pritet të jetë një variant…
Leaks-at e ndryshëm të GTA 6 po na bëjnë lëmsh
Kur vjen puna te GTA 6 gjithçka që dimë është e bazuar në thashetheme dhe leaks. Vetë ekzistenca e lojës nuk është e konfirmuar. Teksa ka shumë leaks që përsa i përket hartës dhe gameplay-it të GTA 6, gjithmonë janë…