5 lojtarët me performancën më të mirë në Worlds 2020
Këto janë 5 lojtarët që kanë lën gjurmë në World 2020 Kampionati Botëror i League of Legends është një turne që ka të bëjë me ekipet. Shpesh mund të ndjehet sikur identitetet individuale dhe shfaqjet shtyhen buzë rrugës në favor…
Lojtarët më të mirë të Ligës që nuk morën pjesë në Worlds 2020
Disa nga lojtarët më të mirë të Ligës nuk janë të pranishëm këtë vit League of Legends ka prodhuar disa nga lojtarët më ikonë të esports në histori. Nga Faker te Uzi, disa lojtarë kanë dhënë gjurmët e tyre në…
Fnatic mund TSM në ndeshjen e parë LoL Worlds 2020
Ja se cfar ka ndodhur ndeshjen e pare ne World's 2020 Organizatat e League of Legends, Fnatic dhe Team Solomid u përballën në një ndeshje shumë të pritur në Ditën 1 të fazës së grupeve të Kampionatit Botëror 2020, me…
Personazhet e League që mund të prisni të shihni në Worlds 2020
Ja një pamje paraprake për metën e ardhshme. Kampionati Botëror i League of Legends 2020 fillon nën një javë. Patch 10.19 do të formojë metën e turneut, e cila mund të duket pak më ndryshe nga ajo që panë tifozët…
Kur fillon ngjarja e League’s Worlds 2020?
Me garën në kulmin e saj dhe një ngjarje të shkëlqyeshme në lojë, Tetori do të jetë muaji më i mirë i vitit për lojtarët e League. Ngjarja e xhevahirit të kurorës së League of Legends është vetëm më pak…