Tag: lcs spring split

Riot thuhet se po mendon të “heqë qafe” LCS Spring Split në 2021
Pasi Cloud9 dominoi LCS Spring Split dhe më pas humbi kualifikueset për Worlds në verë, Riot thuhet se po bën disa ndryshime për sezonin 2021. Riot po "planifikon" të heqë qafe Spring Split-in e kampionatit, i cili fillon në si…