Sezoni i 2 i The Witcher ka vetëm një linjë kohore
Gjithsesi ajo nuk do të jetë edhe aq lineare. Sezoni i parë i the Witcher ishte çdo gjë që mund të donim nga një adaptim i tiji në TV, por disa shikues mbetën pak të hutuar, pasi historia u nda…
Zbulohet se sa sezone mund të ketë The Witcher në Netflix
Që nga lançimi në Dhjetor të vitit 2019, The Witcher i Netflix ka marrë lëvdata të gjera në mesin e fansave të ekskluzivitetit The Witcher. Pas rritjes së popullaritetit, drejtoresha e serialit Lauren S. Hissrich ka filluar të diskutojë të…
Sezoni i 2 i The Witcher do të ketë ‘një histori më të fokusuar’
Lauren Hissrich foli më shumë për Season 2 në një intervistë. Sipas Lauren Hissrich, ideatorja pas serialit të The Witcher, ideja e sezonit të parë ishte që të: "mbërthente audiencat për vite me rradhë." Tani që seriali është live dhe…
The Witcher i Netflix është programuar për shtatë sezone
Goxha ambicioze. Pak më herët këtë javë, fansat e The Witcher u bekuan me disa detaje të reja për serialin e ti të Netflix. U zbulua se The Witcher do të vinte në 20 dhjetor, u publikua një trailer i…