Një shitës austriak konfirmon se GTA 6 do të lançohet në 2020
Mbase GTA 6 do të vijë më shpejt se ç'e prisnim Edhe pse nuk ka patur asnjë shenjë ose konfirmim zyrtar nga vetë Rockstar Games, fansat e serisë Grand Theft Auto kanë kohë që kërkojnë për të dhëna për të…
LEAK: Playstation 5 do të lançohet në nëntor të 2020 dhe kushton $499
Leak-u më i ri zbulon çmimin dhe datën e lançimit të Playstation 5 Playstation 5 do të lançohet në 20 nëntor 2020 për një çmim prej $499 në SHBA, sipas një informacioni të ri nga një burim i cili gjithashtu…