Tag: last of us remake

Zbulohen detaje për Last of Us Remake për PS5
Një zhvillues që punon në Naughty Dog duket se ka konfirmuar vetëm se studioja është duke punuar në një xhirim të The Last of Us. Raportet u shfaqën për herë të parë vitin e kaluar duke pretenduar se një remake…
The Last Of Us Remake mund të vijë më shpejt nga ç’pritet
Remake i përfolur i The Last Of Us duket se po ecën përgjatë rrjedhës së tij të zhvillimit dhe mund të ketë siguruar një numër arritjesh në këtë kohë, sipas kësaj shpallje pune në Naughty Dog. Kur u shfaqën thashethemet…