Tag: KSI

Jake Paul dhe KSI duket sikur po përgatiten për boks
Kompania e Jake Paul iu përgjigj rivalit të gjatë të Jake, KSI duke thënë se ai ende dëshiron të ndeshet me shokun e tij YouTuber brenda ringut. Edhe pse Jake dhe Logan Paul e kanë çuar boksin në lartësi të…
KSI dhe Logan Paul mund të kenë një ndeshje tjetër boksi
Ndërsa KSI Show shumë i pritur u mbyll, fansat e super yllit britanik - të boksierit rival Logan Paul - u trajtuan me një lojë ngacmuese që nënkuptonte një ndeshje të ardhshme në ring midis dy konkurrentëve të rinj. Pavarësisht…
Sa para ka humbur KSI në bitcoin?!
KSI ka zbuluar sasinë e çmendur të parave që ai vuri në bitcoin në fund të vitit 2020 dhe, megjithë disa fitime, ka bërë një humbje të jashtëzakonshme. Gjatë vitit 2021,YouTuber britanik është bërë një fans i madh i kriptovalutave.…
KSI do të ketë një ndeshje tjetër boksi
Shakaja e KSI në eventin e boksit YouTube vs TikTok tërhoqi vëmendjen e Austin McBroom, i cili është në vëzhgim për ndeshjen e tij të ardhshme për të vazhduar periudhat e famshme të boksit. Një nga luftëtarët e parë të…
KSI tallet me vëllain e tij Deji pas humbjes së ndeshjes së box-it
Pas ngjarjes së boksit të YouTubers vs TikTokers, YouTuber KSI i ka kërkuar vëllait të tij që të mos shkelë kurrë më në ring nëse nuk mund të futet në punë për të garuar me të vërtetë. KSI emri i…
“Bryce Hall është arsyeja pse njerëzit urrejnë TikTok” – KSI
KSI ka pohuar se Bryce Hall është arsyeja pse njerëzit e urrejnë TikTok pasi reaguan ndaj videove të tij në platformë në një sfidë "try not to cringe". KSI dhe Bryce Hall kanë filluar një luftë fjalësh që kur të…
Logan Paul thotë se bashkëpunimi me KSI do të vijë së shpejti
Yjet e YouTube Logan Paul dhe KSI kanë qenë rivalë për vite me radhë, por pavarësisht kësaj dhe grindjes aktuale të KSI me Jake, duket se një bashkëpunim midis të dyve mund të jetë duke u përgatitur. Grindjet midis Logan…
KSI zbulon arsyen se pse u bë ban nga YouTube
Ylli britanik i YouTube, KSI është i njohur për publikimin e rregullt të content-it të tij, por fansat u hutuan kur influencer-i zbuloi se dicka po pengonte atë për të publikuar, një anomali që ai e ka shpjeguar tashmë. KSI…