Tag: kratos

Bëhet leak data e lançimit të God of War Ragnarök?
God of War Ragnarök është lehtësisht një nga videolojërat më të pritura të vitit 2022 dhe fansat janë të dëshpëruar të mësojnë se kur, saktësisht, do të vijë vazhdimi. Ka pasur shumë thashetheme gjatë muajve të fundit. Disa kanë sugjeruar…
Ju mund të luani God of War duke përdorur Kratos nga Fortnite
Fortnite e shtoi Kratos në Battle Royale-n e tij në vitin 2020, dhe tani ai ka bërë xhiron e botës falë një mod-i që e vendos versionin Fortnite të Kratos në God of War të 2018-ës. Magjia që ju lejon…
Dikush i ka hequr mjekrën Kratos të God of War dhe duket tmerr
God of War është më në fund në PC, dhe është versioni më i mirë i një loje tashmë fantastike. Loja është sigurisht një reboot e një serie tashmë ekzistuese, dhe pjesë e kësaj është se në lojërat më të…
Mods për God of War PC kanë dalë por janë të tmerrshme
Këtë javë, God Of War lançoi portin e tij për PC dhe është një sukses i pamohueshëm në Steam. Megjithatë, me fuqi të madhe vjen përgjegjësi e madhe dhe lojtarët e kanë shmangur detyrën e tyre duke krijuar disa mods…
Drejtuesi i God of War Ragnarök flet për fundin e pashmangshëm të lojës
Ka nga ne që luajnë lojëra për arsye të aftësive mekanike. Dhe pastaj ka lojtarë që jetojnë dhe marrin frymë për histori. Përralla që e tërheqin lojtarin dhe e rrëmbejnë aq shumë saqë nuk mund të mos duan ta rijetojnë…
Fansat e God Of War kërkojnë që Kratos t’i drejtohet Egjiptit
God of War Ragnarök shënon fundin e serisë "Norse Saga", por me siguri nuk do të jetë fundi i historisë së Kratos. Të paktën, kjo është ajo që ne shpresojmë. Ne nuk kemi asnjë ide se ku do të gjendet…
Loja e ardhshme God of War vonohet deri në 2022
God of War: Ragnarok, i cili duket të jetë titullijozyrtar për vazhdimin e God of War i vitit 2018, sipas prezantimit të investitorit të Sony nga muaji i kaluar, është vonuar. Kjo nuk është shumë e habitshme duke marrë parasysh…
Si të merrni skinin e Kratos në Fortnite
Fortnite Season 5 sjell shumë gjëra të reja, ndër to edhe skinin e Kratos nga God of War. Ju mund ta blini atë në Fortnite item shop dhe e bukura është që skini nuk është ekskluziv vetëm për lojtarët e…
Kratos i God of War do të vijë si skin në Fortnite
Kratos i God of War do të vijë së shpejti në Fortnite... sikur loja të mos kishte mjaftueshëm personazhe dhe crossovers. Bashkëpunimi i PlayStation me Fortnite fillimisht u njoftua nga vetë Sony në një postim në Twitter dhe pak pas…