Tag: koei techmo

Samurai Warriors 5 njoftohet për PC dhe konsola këtë verë
Loja më e fundit e serive aksion shumë të preferuar nga fansat e Omega Force 1 vs 1.000 është aktualisht në zhvillim, kështu që detajet mbi të janë pak të pakta për momentin. Samurai Warriors 5 sjell një ekskluzivitet të…