Kirby shfaqet në trailerin më të fundit të Party Royale të Fortnite
Fansat e Fortnite vunë re një personazh jo të zakonshëm në trailerin për mode-in e ri Party Royale. Kirby, personazhi ikonik i Nintendo, mund të shihet në fillim të trailerit, duke çuar në shumë spekulime dhe pyetje nga fansat. Kirby…
Nintendo në E3 2017: 5 lajmërimet më të mëdha
Metroid Prime 4, Pokemon në Switch dhe më shumë Nintendo ishte e fundit nga tre kompanitë e mëdha që u prezantuan në E3 këtë vit (të cilën e bëri nëpërmjet një prezantimi online stream në vend të një konference gjigande…