Apex Legends mblodhi mbi 2.5 milion përdorues në 24 orët e para – GameON Weekly
Në këtë edicion të GameON Weekly flasim për: 5. Shikoni trailerin e ri për Sekiro: Shadows Die Twice 4. The Sims 4 është bërë një sukses miliarda dollarësh për EA 3. Resident Evil 2 dhe Kingdom Hearts III kryesojnë listat…
Kingdom Hearts III pre-load është i disponueshëm në PS4
Pritja pothuajse ka mbaruar. Fansat kanë kërkuar për Kingdom Hearts III për vite, dhe tani është vetëm një javë larg nga publikimi i tij në PS4. Disa ende mund të zgjedhin një version fizik të lojës, por do të ketë shumë…