Killjoy është bërë disable në Valorant
Riot Games po çaktivizon një nga agjentët e saj më të rinj VALORANT për shkak të një defekti në lojë Killjoy është çaktivizuar në VALORANT ndërsa zhvilluesit punojnë në rregullimin e një defekti në kod që lejon agjentin të vendosë…
Valorant konfirmon ndryshimet për disa agjentë
Një zhvillues i Valorant ka konfirmuar që studioja po kërkon të bëjë ndryshime në Cypher, Breach, Killjoy dhe Brimstone që mund të vijnë në Patch 1.11 dhe më gjerë Projektuesi i lojës Valorant, Max ‘Orcane’ Grossman i tha Hitscan se…
Turret-a e Killjoy dominon përsëri në Valorant, por këtë herë në Icebox
Harta e re e VALORANT po shkakton disa telashe Një lojtar i VALORANT zbuloi një game-breaking exploit në Icebox sot, duke lejuar që Killjoy's Turret të vendoset jashtë hartës. Turret-i mund të dallojë armiqtë përmes mureve dhe t'i gjuajë ata,…
Top 3 agjentët që dominojnë në Icebox VALORANT
Harta e re do të mund të luhet nga të gjithë lojtarët e Valorant më 13 tetor. Sigurohuni që të visheni mirë dhe të merrni dicka te nxehtë me vete sepse harta e re në Valorant po vjen. Harta me…
Zbulohet zyrtarisht Killjoy, agjentja më e re e Valorant
Riot ka zbuluar tashmë zyrtarisht agjenten e re të Valorant Riot ka konfirmuar leaks të shumta gjatë ditëve të fundit dhe tashmë ka zbuluar zyrtarisht Killjoy, agjenten e 12 të Valorant. Killjoy është gjermane dhe duke gjykuar nga aftësitë e…