Tag: kawaki

Boruto sjell updates për opening theme
Boruto: Naruto Next Generations ka bërë disa updates në opening theme të animes me episodin më të ri! Anime ka arritur kulmin e arc të Otsutsuki Awakening të adaptimit të sagës Kawaki, dhe me të luftës përfundimtare midis Boruto, Naruto,…
Boruto lançon të plotë Isshiki Otsutsuki në anime
SPOILER ALERT Boruto: Naruto Next Generations lançuan një Otsutsuki të ri në episodin më të ri të animes! Vargu më i ri i episodeve ka zbuluar se shenjat Jigen, Kara dhe Karma kanë lidhje të thella dhe të papritura me…
Boruto zbulon planet sekrete të Kashin Koji kundër Jigen
Boruto: Naruto Next Generations po na shfaq komplotin sekret befasues të Kashin Koji dhe Amado kundër Jigen me cliffhanger nga episodi më i ri i anime! Seriali aktualisht po kalon nëpër fazën e Otsutsuki Awakening të sagës Kawaki, dhe ndërsa…
Ja pse Naruto po e mbron Kawaki në Boruto
Boruto: Naruto Next Generations ka prezantuar karakterin e Kawaki,  një djalë i fuqishëm i cili është i destinuar të jetë Sasuke me çdo kusht. Sidoqoftë, ardhja e Kawaki ka qenë një re e errët mbi Hidden Leaf, pasi ai ka…
Boruto debuton rasenganin e tij të frikshëm
Boruto: Naruto Next Generations debutoi një lloj të ri të rasengan në episodin më të ri të serisë! Anime ka arritur në një nivel të ri intensiv që kur faza e Otsutstuki Awakening e sagës Kawaki filloi zyrtarisht, dhe Boruto…
Promo e Borutos shfaq momentin më të keq për Naruton
Boruto: Naruto Next Generations është duke fshehur përgatitjet për skenën më emocionuese të Naruto Uzumaki në seri me sekuencën e saj më të re të hapjes! Anime ka filluar fazën tjetër të sagës më të madhe Kawaki, Otsutsuki Awakening, me…
Ja se si mund të marrë më shumë fuqi Kawaki tek Boruto
SPOILER ALERT Boruto: Naruto Next Generations shpjegoi se si Kawaki mund të ketë ende një lloj të ri të fuqisë në kapitullin më të ri të serisë! Tani që manga ka bërë zyrtarisht hapat e parë të saj në një…
Naruto prezanton Kawaki me Kurama në episodin e fundit të Boruto
Boruto: Naruto Next Generations prezantoi Kawaki me Kurama me episodin më të ri të serisë. Anime kohët e fundit përfundoi luftën e parë të madhe të sagës Kawaki pasi Naruto kishte qenë në gjendje të mposhte Deltan e Karan. Me…
Boruto hedh shenja drejt fatit të Delta në promon e re
Boruto: Naruto Next Generations ka përfunduar së fundmi një përballje të madhe midis heroit të Hidden Leaf dhe forca të organizatës Kara. Pasi Naruto mori nën mbrojtje Kawaki, “vessel” për liderin e organizëtës Kara, Jigen, organizata në fjalë dërgon disa…
Boruto zbulon opening dhe ending theme të reja për Kawaki Arc
Boruto: Naruto Next Generations ka debutuar sekuenca të opening dhe ending theme të reja në episodin më të fundit, si dhe po ndjek sagën Kawaki. Me këtë arc të ri (i quajtur "Kawaki Arc: Clash With Kara") vjen një set…