Tag: Katy Perry

Pokémon po feston 25-vjetorin e tij me Katy Perry
Seria e Pokémon feston 25-vjetorin e saj dhe për të shënuar këtë rast, The Pokémon Company International, po lançon një seri eventesh muzikore. Këngëtarja pop Katy Perry do të jetë kryesorja e P25, që do të prezantojë edhe një seri të tërë…